KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14314430
nr 1431 4430
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Signerad AL. Akvarell. Bladets mått: 30x22cm, yttermått inklusive ram: 44x35cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:03:17
15/11 17:32:49
15/11 17:35:51